Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Mgr. Miroslav Nováček No Rozvrh
Riaditeľ
 
 
Mgr. Marta Briestenská Br Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
PaedDr. Katarína Kilianová Ki Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr. Jana Andrassy An Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.B
Vedie krúžok: Relaxačno-regeneračné-cvičenia 1.-4. ročník
 
 
Mgr. Irena Bdžochová Bdž Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.C
Vedie krúžok: Chémia a matematika hrou
 
 
Mgr. Janka Bobulová Bo Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.B
Vedie krúžok: Cykloturistický
 
 
Mgr. Andrea Dluhošová Dl Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.C
 
 
Mgr. Xénia Frančáková Fr Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.A
Vedie krúžok: Relaxačno-regeneračné- cvičenia 1.-4.ročník
 
 
Mgr. Andrea Grendelová Du Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.A
Vedie krúžok: Z každého rožku trošku 2. stupeň
 
 
Mgr. Lukáš Harman Učiteľ
Vedie krúžok: Plavecký
 
 
Tomáš Hrušovský Učiteľ
Vedie krúžok: Futbal U 13
 
 
Ing. Vladimír Hudaček Učiteľ
Vedie krúžok: Futbal U15
 
 
Jakub Janík Učiteľ
Vedie krúžok: Futbal U12
 
 
Mgr. Katarína Kalíková Kk Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.C
Vedie krúžok: Hudobno - výtvarný
 
 
Mgr. Ivona Kellnerová Ke Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.B
 
 
Mgr. Lucia Koňaková Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.C
 
 
Mgr. Michala König Kn Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.A
Vedie krúžok: Tanečno-gymnastický 3.-4. ročník
 
 
Ing. Peter Korchňák Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Mária Kováčová Ko Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Čísla
 
 
Mgr. Denisa Kristianová Ks Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.C
Vedie krúžok: Plavecký
 
 
Mgr. Klára Lenártová Kováčiková LK Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Umelecká tvorivosť
Vedie krúžok: Umenie cez počítač
 
 
Mgr. Miroslava Lengvarská Lv Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.A
Vedie krúžok: Slovenčina pre ôsmakov
 
 
Mgr. Dana Macalová Mc Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.C
Vedie krúžok: Spoločenské hry
 
 
Mgr. Ivana Mačáková Pivovarničková Pv Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.C
 
 
Milan Martinský Učiteľ
Vedie krúžok: Futbal U11
 
 
Peter Milčák Učiteľ
Vedie krúžok: Plávanie 1
Vedie krúžok: Plávanie 2
Vedie krúžok: Plávanie 3
 
 
Ján Mlynarčík Učiteľ
Vedie krúžok: Športovo-strelecký-poznávací 1
Vedie krúžok: Športovo-strelecký-poznávací 2
 
 
Mgr. Jana Novotná Nv Rozvrh
Triedna učiteľka: 0.A
 
 
Mgr. Bartolomej Ogurčák O Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Futbal U14
Vedie krúžok: Volejbal
 
 
Mgr. Iveta Ogurčáková Og Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Magdaléna Pakosová Pk Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Náboženská skúsenosť 9. ročník
 
 
PaedDr. Martina Paličková Me Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.B
Vedie krúžok: Športové tance 5.-9. ročník
 
 
Mgr. Milada Pazerová Pz Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.A
Vedie krúžok: KOZMIXÁČIK
 
 
Mgr. Lucia Pekarčíková P Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.A
Vedie krúžok: Písmena
 
 
PaedDr. Milada Petková Pe Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.B
Vedie krúžok: Športovo-strelecký-poznávací 1
Vedie krúžok: Športovo-strelecký-poznávací 2
 
 
Mgr. Jana Petrová Pt Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.A
 
 
Mgr. Ján Prokopič Pp Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Futbal 1.-4. ročník
 
 
Mgr. Michaela Revajová Re Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.B
Vedie krúžok: FENIX JUMP
 
 
PaedDr. Jana Sámelová Sa Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.C
Vedie krúžok: Chcem vedieť všetko
 
 
Mgr. Denisa Semešová Se Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.B
 
 
Mgr. Radoslav Sirko Si Rozvrh
Triedny učiteľ: 9.B
Vedie krúžok: Futbal 1.-4.roč.
 
 
Mgr. Zuzana Snopková Sn Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.A
 
 
Mgr. Viera Šebošíková Še Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.D
Vedie krúžok: ROMANO JILO
 
 
Mgr. Katarína Tatarková Ta Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.A
Vedie krúžok: Mixáčik 2. stupeň
 
 
Mgr. Stela Tomaščíková To Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.B
Vedie krúžok: Tanečno-gymnastický 1.-2. ročník
 
 
PhDr. Norbert Turcovský Tu Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Cykloturistický
 
 
Mgr. Peter Windt Wi Rozvrh
Triedny učiteľ: 7.C
 
 
Katarína Bartošová Bt Rozvrh
Pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Alena Halčinová Ha Rozvrh
Pedagogická asistentka
 
 
Marta Tišerová Rozvrh
Pedagogická asistentka
 
 
Zuzana Vaňová Rozvrh
Pedagogická asistentka
Vedie krúžok: Country tance
 
 
Martina Zahurancová Za Rozvrh
Pedagogická asistentka
Vedie krúžok: Cvičiaci šibali
 
 
Mgr. Ľudmila Butvinová Bu Rozvrh
špeciálny pedagóg
 
 
Vlasta Donová Do Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Bc. Táňa Jakubišinová Ja Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Ing. Ľudmila Lovasová Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Gabriela Pravlíková Pr Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Marta Staroňová St Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Slávka Svitanová Sv Rozvrh
Vychovávateľka

© aScAgenda 2018.0.1067 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 26.09.2017

Voľné miesta na našej škole

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Z. Nejedlého 2, Spišská Nová Ves
    Z.Nejedlého 2, Spišská Nová Ves
  • -

Fotogaléria