SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ODDYCHOVEJ ZÓNY

Bc. Táňa Jakubišinová dňa 25.6.2015  za prítomnosti  riaditeľa školy Mgr. Miroslava Nováčeka , primátoramesta SNV, zástupcov spoločnosti  Embraca a pozvaných hostí slávnostne otvorila oddychovú zónu.

Z jej slov:

Keď vo februári spoločnosť Embraco vyhlásila už 7. Ročník Ceny Embraco za ekológiu, hneď ma oslovila tohtoročná téma : Minimalizácia tvorby odpadu a využitie druhotných surovín. Vnukla mi myšlienku využiť nepotrebné pneumatiky     na vybudovanie voľno-oddychovej zóny v areály našej školy. To bol zámer projektu, ktorý som následne vypracovala a predložila, netušiac, že spomedzi toľkých projektov práve môj bude úspešný.

Po vyhlásení výsledkov sa pre mňa spustil kolotoč spojený s jeho realizáciou.

Následne sme už začali s budovaním oddychovej zóny.

A teraz ak dovolíte, rada by som Vás previedla spolu so žiakmi našim Farebným svetom Ekolies.

photo=album