Darček pre Alžbetku

V mesiaci december sa žiaci zapojili do zbierky pre deti z krízového centra Alžbetka v Spišskej Novej Vsi. Vyzbieralo sa množstvo pasteliek, fixiek, lepidiel a maľovaniek. Mnohé deti sa zriekli i svojej hračky alebo knihy. Všetky darčeky sme zabalili a plných päť veľkých balíkov sme odovzdali  rehoľnej sestre Alojzíne z Kongregácie Sestier Božského Vykupiteľa, ktorá pomáha v tomto krízovom centre. Zároveň v rámci projektu ,, Operácia vianočné dieťa“ rehoľná sestra odmenila deti z našej školy darčekmi, ktoré získala z tohto projektu. Pripravila si pre deti ešte rôzne aktivity a katechézu.

Všetkým, ktorí sa do tejto zbierky zapojili, v mene detí z krízového centra Alžbetka z celého srdca ďakujeme.

Mgr. K. Kalíková