Školský klub detí

Z činnosti ŠKD

Školský klub detí zabezpečuje pre deti, ktoré plnia povinnú školskú dochádzku na základnej škole činnosť podľa výchovného programu školského zariadenia zameranú na ich prípravu na vyučovanie a na oddych v čase mimo vyučovania.

V našom klube ponúkame deťom zmysluplnú výchovno-vzdelávaciu činnosť zameranú na regeneráciu psychických a fyzických síl v aktívnom oddychu.  V bezpečnom prostredí ponúkame deťom rozmanitý program a voľnočasové aktivity rozvíjajúce a podporujúce talent, osobnosť, kreativitu, činnosti podporujúce tímovú prácu, nápaditosť a samostatnosť detí. Výchovno-vzdelávací proces je realizovaný podľa výchovného programu.

Režim dňa v ŠKD

na vyučovanie

Didaktické

hry

Hry a voľné činnosti detí

v herni

esteticko-výchovná

prírodovedno-environmentálna

pracovno-technická

telovýchovná, zdravotná, športová

Poplatky za pobyt v ŠKD

• Podľa Všeobecného záväzného nariadenia mesta Spišská Nová Ves je výška poplatku 4 eurá mesačne.
  • Poplatok sa uhrádza na polrok dopredu.
  • Rodičom v hmotnej núdzi pri dodržaní zákonom stanovených postupov bude poplatok za pobyt v ŠKD odpustený.

Vyberanie detí z ŠKD

• Dieťa môže byť, ak to nie je v žiadosti uvedené, z ŠKD uvoľnené len na základe písomného oznámenia rodičov na príslušnom tlačive „Žiadosť o uvoľnenie dieťaťa z ŠKD“. Oznamy formou telefónu, mobilu nebudú akceptované. Bez písomnej správy nebude dieťa z ŠKD uvoľnené.
  • Dieťa z ŠKD vyberať v čase do 13,30 hod.

o 14,50 hod. do 15,00 hod.

a nepretržite medzi 15,45 hod. do 17,00 hod.

• Z hygienických dôvodov prosíme rodičov,  aby nevstupovali do tried a herne a čakali deti pred dverami.

Tlačivá na stiahnutie:

Žiadosť o prijatie do ŠKD

Žiadosť o odhlásenie z ŠKD

Žiadosť o uvoľnenie dieťaťa z ŠKD

Personálne obsadenie a organizácia v ŠKD v šk. roku 2018/2019:

oddelenie                       vychovávateľka                                 triedy                       miestnosť

1. oddelenie              Bc. Táňa Jakubišinová                        1.B  +  3.C                        1.B

2. oddelenie              Mgr. Slávka Svitanová                        1.C  +  3.A                        1.C

3. oddelenie              Gabriela Pravlíková                            1.A  +  3.B                        3.B

4. oddelenie              Vlasta Donová                                    2.A+4.B+5.C+ 5.A           2.A

5. oddelenie              Mgr. Marta Staroňová                        2.B +4.B+5.C                    2.B

6. oddelenie              Bc. Zuzana Šefčíková                        2.C + 4.A                           2.C