ŠKD

VESELO JE V ŠKD – OKTÓBER

Mesiac Október už tradične patrí k nášmu obľúbenému mesiacu. Príroda v tomto období nám ponúka toľko možností, ktoré sme sa snažili s deťmi využiť. No kde začať? Deti veľmi radi zbierajú gaštany, tak sme to využili a tvorili sme. Na školskom dvore sme pozbierali opadané lístie a tvorili sme. Výtvory boli krásne. Od šarkanov, sovičiek,  tekvičiek, až po pani Jeseň. Samozrejme sme využili aj krásne babie leto a s deťmi sme sa vyšantili aj na školskom dvore. Hľadali sme plody jesene, tvorili miss Šarkan, zatancovali sme si a zasúťažili. Dozvedeli sme sa niečo aj o zdravej strave a o relaxácii. A čo by sme to boli za deti, keby sme boli zabudli na našich starých rodičov? Práve im patrí tento mesiac. Venovali sme im veľkú pozornosť. Či už pri rozhovore v triede, alebo darčekmi, ktoré im deti vyrobili.