Side

1.deň
1. deň mobility - Turecko, Manavgat Po úvodnom zoznámení s kolegami z tureckej školy Basari Koleji, Sarilar Mahallesi, náš program pokračoval porovnávaním školských systémov našich krajín. Súkromnú školu navštevujú deti predškolského a školského veku. Zaujalo náš priestorové a materiálne vybavenie školy a priateľská atmosféra.

2. deň
Druhý deň našej mobility patril prehliadke školy, ktorá je účelovo a moderne zariadená. Už škôlkari majú špeciálne učebne na kreslenie, prácu s počítačom či legom, podporujú kritické, logické myslenie, tvorivosť, pohybové zručnosti. Hodina Anj v 5.B bola inšpiratívne  zameraná na rozvoj komunikácie a slovnej zásoby.

3. deň
Posledný deň mobility začal konferenciou zameranou na prevenciu negatívnych vplyvov sociálnych sietí. Pokračoval na hodinách ANJ s využitím IKT technológií v 6. a 7. ročníku. Záver patril hodnoteniu získaných skúseností, inšpirácií a odovzdávaniu certifikátov.