Aktivity a súťaže

Okresné finále v cezpoľnom behu

Dňa 7.10. sa po dlhšom čase uskutočnila školská športová súťaž, na ktorú sme sa už veľmi tešili. Konkrétne okresné finále v cezpoľnom behu, ktoré sa konalo na Košiarnom briežku, kde organizátori z CVČ pripravili ozaj peknú, zaujímavú trať o dĺžke cca 3000 m pre dievčatá a 5500 pre chlapcov. Našu školu reprezentovali v kategórii chlapcov Matej Fabiny, Adrián Liška a Branko Beňak, dievčatá zase v zložení Lucia Rumančíková, Gabriela Grumelova a Laura Kačírová. V oboch kategóriách sme si počínali dobre a výsledkom bolo 3.miesto celkovo pre družstvo chlapcov a 2.miesto pre družstvo dievčat. Zároveň Lucka Rumančíková svoju kategóriu dievčat vyhrala a získala právo reprezentovať našu školu na krajských majstrovstvách. Blahoželáme a držíme palce a samozrejme ďakujeme všetkým žiakom za úspešnú reprezentáciu našej školy...