Aktivity a súťaže

Lyžiarsky našich ôsmakov na Malinôm Brde

V dňoch od 14.03.2022 do 18.03.2022 sa naši ôsmaci zúčastnili lyžiarskeho výcviku. Lyžiari sa zdokonalili, začiatočníci sa stali lyžiarmi pod vedením inštruktorov R. Sirka, M. Paličku a M. Revajovej. O naše zdravie sa príkladne starala naša zdravotníčka – D. Kristianová. Počasie nám prialo. Počas lyžovačky sme si užívali nádherný pohľad na panorámu NP Veľká Fatra. Zážitková geografia a nové informácie priamo v dejisku, pod vedením p. uč. M. Paličku, na svahu len prispeli k ešte emocionálnejšiemu zážitku. V stredu sme si užili aj turistiku. Tí zdatnejší navštívili aj Vlkolínec. Po lyžovačke, ale aj turistike sme si užívali bazén, bowling a animačný program s p. vých. G. Pravlikovou a T. Jakubišinovou. Lyžiarsky výcvik sme úspešne ukončili a domov sme si priniesli veľa zážitkov.