Aktivity a súťaže

Vyhodnotenie súťaže v zbere starých mobilov

Každý z nás je zodpovedný za ochranu našej planéty. Tisícky mobilov ležia nečinne v našich zásuvkách, pričom by sme ich mohli poslať jednoducho zrecyklovať. Súťaž v zbere mobilov je zameraná práve na vyzbieranie a zrecyklovanie čo najviac starých mobilov.
V rámci našej školy sa tento rok do súťaže zapojilo 15 žiakov a spoločne vyzbierali 214 mobilných telefónov.
Medzi 50 najlepších zberačov z celého Slovenska patrila aj naša žiačka Viktória Čarníková zo 6.B triedy a získala novučičký tablet HUAWEI MediaPadT5.
Blahoželáme!
Žiaľ, tohto roku sa z vylosovaných cien na žiadneho nášho žiaka šťastie neusmialo. Napriek tomu veríme, že dobrý čin Vás hreje pri srdci a ďakujeme všetkým zúčastneným, že Vám záleží na ochrane životného prostredia.